Kontaktujte nás: (+420) 777 140 161 | info@hungaryhunting.eu

czech   Společenství Marcal-Bitvaközi

Společenstevní lovecký revír Marcal-Bitvaközi se nachází v západní části Maďarska, v části Komitat Veszprém. Rozprostírá se na ploše 16.813 ha.

Lovecký revír z velké části tvoří zemědělská půda s plodinami pšenice, slunečnice, kukuřice, vojtěška, cca. 12% plochy tvoří lesní porost (duby, akáty, topoly, borovice a olše) na ploše cca. 250 ha lesní plochy se velmi dobře loví.

Rovněž uzavřená populace černé zvěře je velmi dobrá.

Díky velmi dobré organizaci a

Díky dobře organizovanému zemědělství a důslednému provádění chovu lovné zvěře disponuje  revír vynikající populací srnčí a jelení zvěře. V loveckém revíru je zaměstnáno 5 profesionálních lovčích. Kromě toho jsou našim loveckým hostům k dispozici naše SUV a přívěsy.

 

Naši hosté jsou vítáni v lovecké chatě s osmi ložnicemi s vlastní koupelnou a velkým salonkem. V této oblasti platí aktuální ceník Go Hunting GmbH.

     Revír_Marcal-Bitvaközi   Revír_Marcal-Bitvaközi_1

 Výstavu trofejí revíru Marcal-Bitvaközi najdete na adrese :

https://www.youtube.com/watch?v=NBKPcUxnF1E

 


germany   Jagdgesellschaft Marcal-Bitvaközi

 

Das Territorium der Jagdgesellschaft Marcal-Bitvaköz befindet sich in Westungarn, im Komitat Veszprém. Seine Fläche beträgt 16.813 Hektar.

Das Jagdgebiet besteht vor allen aus landwirtschaftlichen Gebieten, in denen Weizen,Sonnenblumen,Mais,Luzernen angebaut werden. 12 % des Territoriums der Jagdgesellschaft ist von Wäldern bedeckt. (Eiche,Akazien,Pappe,Keifer,Erlen) Auf 250 Hektar Waldgebiet lässt sich gut auf Wild jagen.

Auch ein geschlossenes Wildschweingehege ist vorhanden.

Dank der gut organisierten und konsequenten Jagdwirtschaft verfügen wir auch über einen ausgezeichneten Rehbock- und Hirschbestand. In unserem Jagdrevier werden 5 Berufsjäger und 4-5 Begleiter beschäftigt. Außerdem stehen unseren Gästen Geländewagen und Gespanne zur Verfügung. Unsere Gäste sind in einem Gasthaus mit acht Zimmern mit Bad und einem großen Gesellschaftsraum willkommen.

In diesem Revier ist die aktuelle go Hunting Preisliste in Gültigkeit.

     Revír_Marcal-Bitvaközi Revír_Marcal-Bitvaközi_1

                                    

Trophäenschau bei der Jagdgesellschaft Marcal-Bitvaközi

https://www.youtube.com/watch?v=NBKPcUxnF1E